Scroll To Top
Deutsch English

Vaše ubytovanie v Pettneu am Arlberg

Vaše ubytovanie v Pettneu am Arlberg

Srdečne Vás vítame v Haus St. Bernard, vašom ubytovaní v Pettneu am Arlberg!

Apartmán sa nachádza v tichej časti, do centra sa však pešou chôdzou dostanete za 3 minúty.
V zimných mesiacoch je neodmysliteľným lákadlom nezabudnuteľná lyžovačka v jednom z najznámejšich svetových lyžiarskych stredísk St. Anton am Arlberg. Toto je vzdialené od Pettneu am Arlberg len 6 kilometrov.

Bezplatné pravidelné autobusové spojenie vás dopraví priamo do centra tohto lyžiarskeho strediska. Autobusová zastávka je vzdialená od apartmánu necelých 90 metrov.

Názov nášho apartmánu je spomienkou na svätého Bernarda de Menthone (sv. Bernard z Aosty, sv. Bernard z Mont-Joux) . Je patrónom horolezcov, lyžiarov, obyvateľov a pocestných v alpských oblastiach.

Osobnosť sv. Bernarda z Aosty je spojená aj s alpským priesmykom Col du Grand-Saint-Bernard (Veľký priesmyk sv. Bernarda), v ktorom založil kláštor a z ktorého pochádza aj svätobernardský pes – plemeno bernardínov.

Bernard je mužské krstné meno germánského pôvodu, ktoré vzniklo spojením výrazov medveď (Bär) a tvrdý, drsný (hart), dá sa teda preložiť drsný ako medveď.

Bernard de Menthone - Wikipedia

V našom apartmáne 1 nájdete veľkú obývaciu miestnosť, kompletne zariadenú kuchyňu, dve spálne, kúpelňu s vaňou a sprchovacím kútom a oddelené WC.

Pri rozlohe takmer 83m² patrí k tým najväčším a ponúka miesto pre 4-6 osôb.

Všetky detaily ohľadom apartmánu Vám poskytnú panoramatické fotografie, fotogaléria, popis vnútorného zariadenia a vybavenia, cenník a samozrejme nezáväzný rezervačný formulár.

Informácie nájdete tu:

Dovolenkový apartmán 1

V našom apartmáne 2 nájdete veľkú obývaciu miestnosť, kompletne zariadenú kuchyňu, dve spálne, kúpelňu s vaňou a sprchovacím kútom a oddelené WC.

Pri rozlohe takmer 83m² patrí k tým najväčším a ponúka miesto pre 4 osôb.

Všetky detaily ohľadom apartmánu Vám poskytnú fotogaléria, popis vnútorného zariadenia a vybavenia, cenník a samozrejme nezáväzný rezervačný formulár.

Informácie nájdete tu:

Dovolenkový apartmán 2

V našom apartmáne 3 nájdete kopletne zariadenú obývaciu kuchyňu s rozťahovacím gaučom, jednu spálňu, kúpelňu so sprchovacím kútom a oddelené WC.

Pri rozlohe 48m²  ponúka miesto pre 2-4 osoby.

Všetky detaily ohľadom apartmánu Vám poskytnú fotogaléria, popis vnútorného zariadenia a vybavenia, cenník a samozrejme nezáväzný rezervačný formulár.

Informácie nájdete tu:

Dovolenkový apartmán 3

Pettneu am Arlberg - Austria

Dedina leží v doline Stanzertal v nadmorskej výške 1228 metrov. Je členom turistického zväzu Tourismusverband St. Anton am Arlberg.

Lyžiarske stredisko Arlberg je vzdialené len necelých 6 kilometrov. Doprava je zabezpečená v pravidelných intervaloch bezplatným lyžiarskym autobusom.

V lete je Pettneu vyhľadávaný pre nespočetné možnosti horskej turistiky, cyklistiky, horskej cyklistiky, motocyklistiky, paraglidingu, lezenia, rybolovu a mnohých ďalších aktivít.

Obchod s potravinami, reštaurácie, pizzéria, miestny doktor s lekárňou, športový obchod s možnosťou prenájmu lyží a ostatných športových doplnkov, plaváreň, pekáreň a množstvo iných predurčujú Pettneu na strávenie bezstarostnej a kľudnej dovolenky.

Ďalšie informácie o možnostiach trávenia voľného času v Pettneu a regióne Arlberg, takisto ako fotogalériu nájdete tu:

Pettneu am Arlberg

St. Anton am Arlberg - Austria

St. Anton am Arlberg leží približne 6 km západne od Pettneu am Arlberg. Je známy predovšetkým zimnými športami.

Návštevou St. Antonu, či jeho časťou St. Christoph sa ponoríte do lyžiarskeho strediska Arlberg s ďalšími nezabudnuteľnými horskými dedinkami ako je Lech, Zürs či Warth.

Leto ponúka hosťom nespočetné množstvo turistických chodníkov, možnosti lezenia, cyklistiky, horskej cyklistiky, rybolovu, wellness a mnoho ďalších alternatív pre využitie voľného času.

Viac informácií takisto ako fotogalériu St. Antonu a okolia nájdete tu:

St. Anton am Arlberg

Haus St. Bernard
Peter Falch

Pettneu 56c
A-6574 Pettneu